Kurumsal

Baysal Çevre 1999 yılında Antalya’da kuruldu.

Baysal Çevre Mühendislik Hizmetleri Arıtma İnşaat San ve Tic Ltd Şti.

Kurulduğu 1999 yılından itibaren Antalya ve çevresinde Çevre Mühendisliği uzman kadrosuyla ÇED (Çevresel Etki Değerlendirme) ve Danışmanlık Hizmetleri vermektedir.

Çevre Mevzuatları kapsamındaki tüm izinlerin alınması için işveren – danışman – kamu kurum kuruluşları koordinasyonun yönetim ve organizasyonunu sağlayarak hizmet veren Baysal Çevre , işletme tetkik ve izin süreçlerinde iç tekik ve denetimlerini sürdürmektedir.
Baysal Çevre Mühendislik Hizmetleri Arıtma İnşaat San ve Tic Ltd Şti. yeterlik belgeleri

1-“ÇED Yönetmeliği”, ve “Yeterlilik Tebliği” kapsamında verilen “Yeterlik Belgesi” (Belge No:145) 

2-“Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği” ve “Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmelik” kapsamında “Çevre Danışmanlık Firması Yeterlik Belgesi” (Belge No: 216183450.2.3)

Değerlerimiz

Çevresel danışmanlık hizmetleri konusunda, nitelikli yönetim kadrosu ve tüm çalışanları ile birlikte müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak, en iyi hizmeti sunmayı kendine amaç edinmiştir.
Şirketimizin politikası temsil ettiğimiz şirketlerin hak ve hukuklarını en iyi şekilde koruyarak, Resmi Kurum ve Kuruluşlar nezdinde, yasal mevzuatlar gereğince, çevre ve insana yönelik sorumluluk bilinciyle, alınması gerekli izin, onay ve teşvikleri almaktır. Söz konusu işleri koordine ederken bir adım öncesini iyi analiz etmek ve bir adım sonrasında neler olacağını iyi hesaplayarak, işletmeciyi iyi yönlendirmek temel politikamızdır.

...çevre mühendislik ve işletme izinlerinin alınması işlemleri gerek çevreye büyük bir duyarlılıkla gerekse de işletme ve tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilecek yöntemlerle planlanmalıdır. Böylece hem işletmeler çevreye zarar vermeden doğru üretim sahalarına kavuşur hem de doğanın hassas dinamikleri korunur.